Inici2018-09-26T15:56:33+00:00

BATXILLERAT ESCOLA PIA


Estàs interessat/ada en els nostres estudis?

Vine a conèixer la nostra proposta i a on estem. T'esperem!

Vull visitar l'escola

CENTRES DE BATXILLERAT

Escola Pia BCN-Balmes
Balmes, 208

Barcelona
Tel. 93 217 86 12
balmes@escolapia.cat

Escola Pia Calella
Jovara, 39 Calella
Tel. 93 769 04 55
callela@escolapia.cat

Escola Pia Sitges
Sant Isidre, 19 Sitges
Tel. 93 894 95 34
sitges@escolapia.cat

Escola Pia Mataró
Plaça Santa Anna, 1 Mataró
Tel. 93 790 16 27
mataro@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Nostra Senyora
Diputació, 277

Barcelona
Tel. 93 488 11 66
nostrasenyora@escolapia.cat

Escola Pia Granollers
Av. Sant Esteve, 14

Granollers
Tel. 93 879 34 00
granollers@escolapia.cat

Escola Pia Terrassa
Col·legi, 12-14 Terrassa
Tel. 93 788 54 54
terrassa@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Sant Antoni
Ronda de Sant Pau, 72

Barcelona
Tel. 93 441 06 05
santantoni@escolapia.cat

Escola Pia Igualada
Plaça Castells, 10 Igualada
Tel. 93 803 27 00
secretaria.igualada@escolapia.cat

Escola Pia Vilanova i la Geltrú
Rbla de Salvador Samà 114 – 116

Vilanova i la Geltrú
Tel. 972 26 02 12
vilanova@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Sarrià
Immaculada, 25-35

Barcelona
Tel. 93 212 09 08
infosarriacf@escolapia.cat

Escola Pia Caldes de Montbui
C/ Pi i Maragall, 157

Caldes de Montbui
Tel. 93 865 34 43
caldes@escolapia.cat

Escola Pia Sabadell
Escola Pia, 92 Sabadell
Tel. 93 748 44 30
sabadell@sabadell.epiaedu.cat